آسمان مجازی طراحی سقف به رنگ آبی بیکران

آسمان مجازی

شعر سهراب سپهری را که یادتان هست ؛هر کجا هستم ، باشم آسمان مال من است.

بله هر کجا که هستید ، حتی داخل خانه و محل کارتان هم باشید ، ما آسمان را به آن جا می آوریم. با کمک سیستم نوین آسمان مجازی شما آسمان را بسیار واضح تر و حتی نزدیک تر از فضای بیرون تماشا خواهید کرد.  سفیر اسکای با ارائه  آسمان مجازی با کیفیت به شما زیبایی و آرامش را هدیه می دهد. درمعماری امروزی آسمان در سقف محیط زندگی یا کار شما تعبیه شده و فقط کافی است تا سرتان را بالا بگیرید و به آن بنگرید.

 هدف سفیر اسکای از اجرای آسمان مجازی

تیم متخصص و مجرب سفیراسکای با سال ها  تجربه و ارائه محصولات با کیفیت در تلاش است ، تا آرامش و زیبایی را به ارمغان بیاورد. سقف کشسان ها به کمک تصاویر الهام گرفته شده از طبیعت باعث کاهش استرس و فشار خون در افراد می شوند. به خصوص  رنگ آبی آسمان بسیار آرامش بخش است.   شما به راحتی می توانید تصاویر مورد علاقه تان را انتخاب کرده و درخواست چاپ آن بر روی تایل های آسمان مجازی را بدهید.

 آسمان مجازی سقفی به رنگ آبی بی کران

زندگی های شلوغ امروزی و  هوای آلوده شهری  از  جمله دلایلی است که موجب  افزایش استرس در بین افراد شده است. اما شما به این فکر کنید که  یک آسمان مجازی بر روی سقف خانه یا محل کارتان  وجود دارد . بی شک  رنگ های  مختلف و آبی در سقف باعث تسکین روح و روان شما خواهد شد.   حتما برایتان سوال پیش آمده است که آیا می شود آسمان مجازی را در فرم های مختلف اجرا کرد؟  پاسخ این پرسش بله است.  سفیر اسکای به عنوان  یک تیم فنی  توانایی  اجرای فرم های مربع، دایره و  … را دارد.

آسمان مجازی

ایجاد سقفی به رنگ  و طرح آسمان واقعی در تمامی مکان ها

از ویژگی های منحصر به فرد آسمان مجازی  عدم داشتن محدودیت آن در اجرا است. به طوری که می توان در تمامی مکان های سقف دار از این تکنولوژی استفاده نمود.  از جمله این مکان ها می توان به  سقف پاساژها، باشگاه های بدن سازی، رستوران، منزل، اورژانس های بیمارستان، استخر ها، بخش های ریکاوری، جراحی های محدود، اتاق های بیماران، ورزشگاه ها،  باشگاه های ورزشی و…  اشاره کرد.   هم چنین کار نصب بسیار مهم و حساس بوده و باید توسط متخصصین این امر  انجام شود.

تصاویر چاپ شده در آسمان مجازی

تصاویر چاپ شده بر روی تایل ها از بخش های مهم  سقف های کشسان به شمار می رود.  در این تصاویر می توان از  عناصر و نقش و نگارهای طبیعت الهام گرفت .  افراد زیادی علاقه به آسمان دارند.  در ماه های اسفند، اردیبهشت، فروردین می توان  بهترین تصاویر را از آسمان های ابری تهیه کرد.

نحوه عکاسی برای تصاویر آسمان مجازی  بسیار حائز اهمیت است.  این کار مانند  شکار حساس بوده و باید با دقت انجام شود.  گاهی عکاسان جهت شکار بهترین لحظه از حرکت ابرها  مجبور به پوشش  لباس های مناسب در آب ، کویر و … می شوند چون  ابرها پیوسته در حال حرکت هستند.  کار عکاسی بسیار دشوار و در عین حال بسیار زیبا است. این کار هنری ساعت ها زمان می برد تا عکسی مناسب خلق شود.  برخی مواقع  عکاسان  روزها در کویر چادر می زنند و منتظر می شوند تا ابرهای ارتفاع لازم را پیدا کنند.

عکس دلخواهتان را بر روی سقف کشسان خانه تان چاپ کنید.

افراد زیادی علاقه به آسمان های ابری در زمان بارش برف، باران ، آفتاب دارند. برخی  تصاویر گل ها و گیاهان را دوست دارند.  برای ما فرقی نمی کند و هر چه شما بخواهید را فراهم می کنیم. از علل تاثیر گذار در زیبایی آسمان مجازی  نورپردازی صحیح آن است به طوری که  بایستی فاصله های کانونی  نور به درستی رعایت شود. نور  باید به خوبی  در تصویر منعکس و پخش شود.

با کمک آسمان مجازی محیط زندگی تان را آرامش ببخشید و از تماشای هر  روزه آن لذت ببرید. بهره گیری از تکنولوژی و  زیبایی حق مسلم همه انسان ها است. پس با به روز بودن  خود  را از این امکانات محروم نسازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است با تیم سفیر اسکای تماس بگیرید.

نویسنده: مهری رقمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =