با آسمان مجازی بهره وری خود را در هنگام کار بالا ببرید.

سقف-کشسان

امروزه بیشتر ساعات زندگی های روزانه ما صرف کار کردن در فضاهای اداری می شود و هم چنین بسیاری از کارها به صورت آزاد کاری در منزل انجام می گردد و اصلی ترین ویژگی برای بهتر شدن نتیجه کارها ، بالا بردن بهره وری خود در هنگام کار است. عوامل بسیاری از جمله محیط کار و نوع دکوراسیون آن در این موضوع ثاثیر گذارند.در این مقاله سعی شده است به برخی ابزارهای معماری داخلی مثل آسمان مجازی و تاثیرات آن به عنوان تکنولوژی روز پرداخته شود.

تاثیر محیط کار بر افزایش بهره وری فردی

محیط کار از مهم ترین فاکتور ها برای بهتر کار کردن است. فرقی نمی کند محیط کاری شما منزل یا اداره باشد ، مهم نوع چیدمان آن است. با بررسی زندگی های پر استرس امروزی در محیط های آلوده و شلوغ شهری اهمیت چنین موضوعی دو چندان می شود. عدم داشتن آرامش درونی و روحی نیز به میزان قابل توجهی بهره وری افراد را کاهش می دهد. محیط های داخلی از فرصت هایی است که باید برای حفظ آرامش خود از آن ها کمک گرفت. در این راستا بهره گیری از عوامل کاهنده اثرات مخرب اضطراب و استرس امری ضروری است. طراحی هوشمندانه محیط کار یا منزل موجب افزایش تمرکز در افراد گردیده و آن ها را برای کسب نتیجه بهتر یاری می دهد.

آسمان مجازی و نقش آن در افزایش بهره وری انسان به هنگام کار

از عوامل مهم و اصلی برای دست یابی به فضا و دکوراسیونی ایده آل استفاده از المان های طراحی داخلی است. المان هایی که قابلیت تاثیر گذاری مستقیم یا غیر مستقیمی بر آرامش بصری و آرامش روحی افراد دارند. یکی از جذاب ترین این المان ها آسمان مجازی است. آسمان مجازی یا همان سقف کشسان از به روز ترین سقف های کاذب به شمار می آیند. این سقف ها با طراحی فوق العاده شان آرامش و زیبایی را به فضای کاری شما هدیه می دهند. اشیای موجود در فضای کاری می توانند باعث حواس پرتی یا باالعکس تمرکز شما شوند. از ویژگی افراد هوشمند و کارا نیز داشتن ذهنی متمرکز است.ذهن آرام و متمرکز در بالا بردن بهره وری افراد نقش مهمی را ایفا میکند. برای دست یابی به چنین ذهنی عوامل محیطی تاثیر به سزایی دارند. تصاویر به کار رفته در تایل های سقف کشسان همگی از عناصر طبیعی ایده گرفته شده اند . رنگ های مختلف و نورپردازی جذاب چشم شما را به هنگام تماشا نوازش می دهد. آرامش بصری استرس را از شما دور کرده و بهره وری تان را به میزان چشم گیری بالا می برد. آسمان مجازی را می توان جز المان هایی دانست که می تواند ذهن انسان را آرام کرده و کارایی او را افزایش دهد. سقف کشسان با الهام از طبیعت ،هم سو با روح انسان طراحی می شود. همین ویژگی فضای اداری را دلپذیر کرده است.
تحقیقات نشان داده است افرادی که در فضای کاری شان احساس شادی و آرامش می کنند به مراتب فعال تر از افراد دیگر هستند. به کمک آسمان مجازی فضایی امن و دلپذیر ایجاد کرده و بهره وری خود را به هنگام کار بالا ببرید.

برای بهره مندی از مشاوره تیم سفیر اسکای, می توانید تماس حاصل فرموده و سوالات خود را مطرح سازید.

نویسنده:مهری رقمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 1 =