دکوراسیون داخلی با آسمان مجازی

آسمان مجازی

آسمان مجازی یا همان سقف کشسان از به روز ترین فناوری های دنیای معماری و دکوراسیون داخلی به شمار می رود. همین ویژگی مدرن و البته جذاب موجب به کارگیری آن در محیط های مختلف شده است. چاپ تصاویر فوق العاده از مناظز طبیعی و آسمان آبی بر روی تایل های آسمان مجازی زیبایی را به محیط شما هدیه داده است.

آسمان مجازی در معماری داخلی

سقف یک فضا به عنوان یکی از قسمت های اصلی آن تاثیر زیادی در دکوراسیون و زیبا سازی دارد. آسمان مجازی نیز نمونه ای از سقف های کاذب با ایده ای نوین و کاربردی است. این تکنولوژی آسمان را به محیط سربسته آورده و موجب خلق محیطی دل نشین برای شما شده است. موضوع دکوراسیون داخلی با آسمان مجازی هیچ محدودیتی در رابطه با فضا ندارد. شما بنا به خواسته و علاقه خود می توانید در محیط های گوناگون از این طرح جذاب استفاده کنید.
آسمان مجازی در دکوراسیون داخلی شامل تمامی فضاهای سقف دار می شود. فرقی نمی کند محیط شما کاری یا خانه باشد. ویژگی سقف کشسان باعث به کارگیری آن در فضاهای مختلف شده است. در ادامه سعی شده به کاربرد این سقف در معماری داخلی پرداخته شود.

دکوراسیون داخلی با آسمان مجازی در منازل

خانه ها از متداول ترین مکان های به کارگیری سقف کشسان هستند. اهمیت استفاده این نوع سقف محبوبیت زیادی را برای آن به ثمر آورده است. در چیدمان داخلی منازل نحوه پوشش دیوارها و کف مورد توجه بیشتری قرار می گیرد. ولی اهمیت ندادن به سقف خانه در کنار دیوار و کف موجب ناهماهنگی در معماری منزل شما خواهد شد. آسمان مجازی با هزینه های مرغون به صرفه گزینه ای مناسب از سقف های کاذب موجو د است. دکوراسیون داخلی با آسمان مجازی به شما امکان نورپردازی، اجرای هر گونه طرح دلخواه، قابلیت چاپ انواع تصاویر بر روی تایل ها می دهد. همین خصوصیات محیط خانه شما را فضایی آرامش بخش و در عین حال مدرن جلوه می دهد.

دکوراسیون داخلی با آسمان مجازی در بیمارستان ها

مقاومت آسمان مجازی در مقابل آب، کلر و بخارهای گازهایی همانند فرمال، اتر تری کلرواتلین بسیار بالاست. به همن خاطر بدون هیچ محدودیتی می توان از سقف کشسان در محیط بیمارستان ها نیز استفاده کرد. ویژگی آنتی باکتریال بودن موجب به کارگیری آن در اتاق های عمل گردیده است. به خاطر داشته باشید خواص درمانی آسمان مجازی تاثیر خوبی بر بهبود بیماران خواهد گذاشت. معمولا در مکان هایی که عکس برداری و سی تی اسکن انجام می شود،ترس زیادی بین افراد ایجاد می شود.
به کاربردن آسمان مجازی باتصاویر عناصری از طبیعت موجب سرگرمی و آرامش افراد خواهد شد. نورپردازی و تصویری از طبیعت چشم و ذهن بیننده را به خود جلب کرده و آن را از ترس خود دور می کند. اهمیت بیشتر استفاده از آسمان مجازی به اتاق کودکان بیمار مربوط می شود که می توانند احساس امنیت بیشتری را تجربه کنند. برای آشنایی بیشتر به مقاله خواص درمانی آسمان مجازی مراجعه کنید.

آسمان مجازی

معماری داخلی استخر ها با سقف کشسان

شنا کردن در آب تجلی عناصر طبیعت است که موجب آرامش روحی و روانی افراد می شود. حال شما تجسم کنید امکان این باشد که بتوانید بالای سر خود تصویری از یک آسمان آبی داشته باشید. قطع به یقین لذت شما از شنا کردن در آن مکان چند برابر می شود. آسمان مجازی این را به حقیقت تبدیل کرده است. با نصب این نوع سقف کشسان از آرامش بیشتری در استخر برخوردار خواهید شد. اگر صاحب استخر هستید از این فرصت استفاده کنید و مشتریان زیادی را به سوی استخرتان بکشانید.

استفاده از سقف کشسان در نمایشگاه های ماشین و سالن های همایشی

به دلیل نیاز بیشتر این اماکن به نور بهره گیری از سقف کشسان ترنسلوسید با نورپردارزی LED و یا لامپ های CMD بسیار مفید خواهد بود.

استفاده از آسمان مجازی در شهربازی های سرپوشیده و مجتمع های تجاری

بی شک انسان ها در هنگام خرید هیجان و نشاط بالایی دارند. چنان چه بتوان این آرامش را در آن ها حفظ کرد خرید و فروش نیز بالا خواهد بود. نورپردازی با آسمان مجازی در شهربازی های سر پوشیده و اماکن تجاری آرامش بیشتری را برای بچه ها و افراد پدید می آورد.

برای بهره مندی از مشاوره تیم سفیر اسکای, می توانید تماس حاصل فرموده و سوالات خود را مطرح سازید.
نویسنده: مهری رقمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 7 =