سقف کشسان ترنسلوسید

سقف کشسان

در این دسته از سقف های کاذب نور همانند یک فیلتر به صورت یکنواخت و همگن پخش و منتشر می شود. در این سقف کشسان قابلیت ویژه فیلتر سازی و هموار کردن نورهای مصنوعی و طبیعی و هم چنین ترکیب هفت نور به طور همزمان RGB را دارا وجود دارد. این ویژگی منحصر به فرد سقف کشسان به طراحان امکان تغییر اشیای فضاهای داخلی را توسط جلوه های نور و رنگ را می دهد‌. این امکان باعث خلق فضایی با نور شگفت انگیز می گردد.

کاربرد سقف کشسان ترنسلوسید

این دسته از سقف های کاذب بدون هیچ محدودیتی قابلیت استفاده در انواع محیط های سقف دار را فراهم می سازد. در مکان های زیر می توان از سقف کشسان استفاده کرد که عبارتند از:
۱_فضاهای تجاری
۲_مکان های اداری
۳_فضاهای مسکونی
۴_رستوران ها
۵_کافی شاپ ها
۶_بیمارستان ها
۷_مطب پزشکان و دندانپزشکان
۸_سازمان های اداری
۹_شرکت ها
۱۰_فروشگاه ها
۱۱_…
شما بدون هیچ محدودیتی می توانید منظره و تصویر دلخواه خود در مکان مدنظرتان داشته و از نورپردازی فوق العاده آن بهره ببرید.
در نورپردازی خاص امکان رقص نور همراه با پخش موزیک و حرکت نور مثل آسمان نیز ممکن است. طرح و تصاویر دلخواه شما با کیفیت بالای 1300DPI بر روی سقف های کاذب کشسان چاپ می شود.

سیستم نورپردازی در سقف کشسان ترنسلوسید

برای نورپردازی در این سقف ها از LED , Ligh t, emitting diode استفاده می شود‌‌. به کار گیری این لامپ ها برای نورانی کردن سقف کشسان ترنسولوسید موجب انتشار یکنواخت و زیبای نور در پشت سقف کشسان می گردد. به کار بردن لامپ های LED قابل کنترل بسیار مناسب است. نصب لامپ های LED در پشت ورق های سقف کشسان انجام می گیرد.

سقف کشسان

استفاده از لامپ های LED مزایایی را در پی خواهد داشت که عبارتند از؛

۱_مصرف برق کمتر
۲_ طول عمر بیشتر
۳_بهره برداری از راه های فنی گسترده
۴_برگزیدن رنگ های مختلف و متنوع
۵_فاصله کم مابین منبع نور و کشسان
۶_قابلیت تشکیل جلوه های تصویری و بصری گوناگون
۷_سیستم های الکترونیکی دارای اصطحکاک خیلی کم
هم چنین نور افکن بریسپات به ترانس ها متصل می شود که برای دسترسی به آن نیازی به باز نمودن سقف کشسان نیست. برای نورپردازی سقف های کشسان می توان از مهتابی اس ام دی(smd) نیز بهره برد.

مزایای به کارگیری مهتابی اس ام دی شامل موارد زیر می شود؛

مهتابی اس ام دی دارای قدرت لازم و دمای مناسب برای سیستم های روشنایی است‌. هم چنین گفتنی است که این سیستم در کابل پلنام قرار داده می شود. فضا به رنگ سفید بوده تا تمام قدرت نور و روشنایی را به سطح ورق انعکاس دهد . علاوه بر آن نزدیکی به سطح آن از ورود گرد و غبار و حشرات مصون نگه می دارد و سقف کشسان و روشنایی اش بدون ایراد باقی می ماند.

به طور خلاصه مهتابی اس ام دی فواید زیر را دارد:

۱_مصرف برق کمتر
۲_قدرت روشنایی مناسب
۳_دارای خروجی نور بسیار عالی
۴_انتخاب درجه حرارت نور
۵_مرغون به صرفه

با انتخاب سقف کشسان مناسب از دکوراسیونی مدرن و هم گام با تکنولوژی بهره مند شوید‌.

برای بهره مندی از مشاوره تیم سفیر اسکای, می توانید تماس حاصل فرموده و سوالات خود را مطرح سازید.

نویسنده :مهری رقمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =