طرح های آسمان مجازی

آسمان مجازی

کاربرد آسمان مجازی

آسمان مجازی و یا همان نسل های به روز و مدرن سقف های کاذب بسیار زیبا می باشند و طرح های متنوعی دارند و به دلیل این که این آسمان های مجازی در مکان ها متنوع با خصوصیات مختلف به کار برده می شوند از این رو طرح های متنوع و زیبایی دارند تا در هر مکان بسته به ویژگی ها و شرایط آن جا بهترین گزینه نصب اجرا گردد .آسمان های مجازی متناسب با سلیقه افرادی می باشد که عاشق طبیعت می باشند و دوست دارند طبیعت را با وجود مشغله های فراوانی که در زندگی خود دارند هر روز مشاهده کنند ، از این رو طبیعت را از طریق آسمان مجازی به منازل خود می آورند . آسمان های مجازی همچنین به ساختمان های قدیمی نیز رنگ تازگی می بخشد و موجب تنوع آن ها می گردد .

طراحی سقف آسمان مجازی

سقف ها از جمله مهمترین بخش در منازل و ساختمان ها می باشند و اگر شامل مناظر زیبا باشند ، می توانند بر روحیه و سلامت انسان ها بسیار تاثیر گذارند .

از انواع طرح های آسمان های مجازی در طراحی سقف های مراکز درمانی یا بیمارستان ها یا دندان پزشکی ها استفاده می گردد . این طرح ها برای مراکزی که با بیماران مضطرب و دارای استرس و همچنین مراکز درمانی بیماران افسرده بسیار مفید می باشند و در درمان آن ها موثر بوده و باعث کاهش این نوع بیماری ها می شوند و نشاط را به این مکان ها می دهند و موجب روح بخشی می شوند .
از انواع دیگری از طرح های آسمان های مجازی در طراحی سقف های لابی ها و استخر ها و .. استفاده می شود و لابی منحصر به فرد و زیبایی را به این محیط ها می دهد و همچنین در سقف استخر های سر پوشیده جلوه ی واقعی و زیبای رو باز بودن را به آن ها می دهد .
نوع دیگری از طرح های آسمان های مجازی برای ایجاد آسمان های مجازی در طراحی سقف های اتاق های خواب ، اتاق های نشیمن و آشپزخانه ها به کار برده می شود که دکوراسیون زیبایی را به این محل ها می دهد و در آخر منازلی رویایی مطابق با خواسته خود افراد در اختیارشان قرار می دهد . و اتاق های خواب که محل استراحت و آرامش می باشد نیز با آسمان های مجازی به محیطی مملو از آرامش تبدیل می شود که در روحیه افراد بسیار تاثیر گذار است .

آسمان مجازی

طرح های آسمان هایی مجازی

طرح هایی که در آسمان مجازی به کار برده می شوند بسیار متنوع می باشند و می توانند به شکل آسمان وطرح گل ها و گیاهان و طرح شکوفه و طرح پرنده و حیوانات و طرح درخت ، طرح دریا و در طرح های آسمان شب شامل ستاره وماه و یا طرح خورشید و ابر باشند و در طرح های اکواریومی و طرح های اسلیمی و طرح های انیمیشنی و یا هر آنچه که در ذهن بشر می گنجد و زیباست را می توان به عنوان طرحی برای آسمان مجازی به کار برد . آسمان های مجازی به شکل های سه بعدی نیز قابل تهیه می باشند و همه ی این طرح ها بر حسب ویژگی ها و رنگ هایی که دارند و تصویری که در آن به کار برده می شوند برای مکان های متفاوت می توانند به کار برده شوند .

برای بهره مندی از مشاوره تیم سفیر اسکای, می توانید تماس حاصل فرموده و سوالات خود را مطرح سازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − نه =