قابلیت جا به جایی آسمان مجازی

آسمان مجازی

با افزایش استفاده آسمان مجازی افراد تمایل بیشتری به کارگیری آن در خانه های خود پیدا کرده اند. سقف های کشسان با طرح و تصاویر منحصر به فرد و جالب خود ارزش و جایگاه خاصی را در بین بسیاری از افراد پیدا کرده اند. آسمان مجازی با امکان استفاده در مکان های مختلف مرز محدودیت فضایی را تا حدودی از بین برده است و شما می توانید در هر مکان بسته ای که دارای سقف است از این فناوری استفاده کنید. فرقی نمی کند محیط مد نظرتان کاری یا خانگی باشد ، بلکه شما به راحتی می توانید آن را به سلیقه خود درسقف مکان های گوناگون به کار بگیرید. اما در این میان افراد زیادی به علت تغییر مکان مجبور به جا به جایی هستند و همین موضوع موجب مطرح سازی سوالاتی از قبیل آیا آسمان مجازی قابلیت جا به جایی دارد؟ شده است.

قابلیت جا به جایی آسمان مجازی

با زندگی های شهری امروزی میزان مستاجران نیز به صورت چشم گیری افزایش پیدا کرده است. اما افراد مستاجر معمولا از تغییر دکوراسیون خانه خود واهمه دارند و علت اصلی آن همان جا به جایی است.جا به جایی و نقل مکان از جایی به جای دیگر آنان را از این تغییرات دور نگه می دارد و موجب نارضایتی آنان از زندگی شان می شود. با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن آسمان مجازی این مشکل تا حدودی رفع شده است.
به گونه ای که آسمان مجازی با قابلیت جا به جایی اش امکان استفاده در تمامی فضاها را برای شما ممکن می سازد. شاید اصلا مسئله مستاجر بودن شما نباشد و بنا به دلایلی بخواهید مکان فعلی خود را تغییر دهیدولی تمایل به زیبا سازی محیط داخلی فضای خود باشید. توصیه ما به شما بهره گیری از این فناوری مدرن و زیبا در مکان دلخواهتان است. قابلیت جا به جایی سقف کشسان به گونه ای است که بدون هیچ گونه تخریبی می توانید آن را جا به جا و از مکانی به مکان دیگر انتقال دهید.

منظور از قابلیت آسمان مجازی چیست؟

به طور کلی هدف و منظور از این ویژگی این است که اگر روزی مجبور به اثاث کشی و تغییر مکان شدید بتوانید به آسانی آسمان مجازی را از سقف مکان قبلی جدا و در سقف فضای جدید نصب کنید. برای جا به جایی شما نیاز به جداسازی پارچه و ریل از سقف دارید.

 

آسمان مجازی

نکاتی که در جا به جایی آسمان مجازی باید مورد توجه قرار گیرند عبارتند از:

آسمان مجازی به عنوان سقفی کاذب از جنس پی وی سی با یک ریل پروفیلی ساخته شده است. خاصیت کشسانی و الاستیکی بودن سقف کشسان باعث مقاومت آن شده و عمر استفاده آن را افزایش داده است. میزان مقاومت آسمان مجازی بنا به شرایط محیط و اتفاقات پیرامون نیز بستگی دارد. برای آشنایی بیشتر با میزان مقاومت آسمان مجازی می توانید به مقاله مربوط به آن مراجعه کرده و به طور کامل از میزان مقاومت آن مطلع شوید .
به طور کلی سقف کشسان با مقاومت و دوام بالای خود در برابر اشیای تیز و برنده دچار پارگی می شود، به همین خاطر توصیه می گردد به هنگام جا به جایی با احتیاط و به آرامی اقدام به جداسازی آن از سقف کنید.
هم چنین از برخورد آن با وسایلی هم چون چاقو و قیچی و هر شی برنده جدا خودداری نمایید. چنان چه آسمان مجازی شما دچار پارگی شود، شما دیگر امکان استفاده از آن را نخواهید داشت و مجبور به خرید سقف کشسان دیگر خواهید شد.
با رعایت نکات ایمنی و احتیاط هنگام نقل مکان کردن به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی می توانید از سقف باریسول خود مجددا استفاده کنید. آشنایی شما باجنس سقف کشسان به شما کمک خواهد کرد تابهتر و آسان اقدام به جا به جایی آسمان مجازی خود کنید. ویژگی جا به جایی آسمان مجازی موجب شده است تا افراد بدون هیچ ترس و واهمه ای از تغییر مکان و اجاره نشینی از این ابزار معماری در هر جایی بهره مند شوند. این نوع سقف ها به دلیل چاپ تصاویر دلخواه و درخواستی شما بر روی تایل های خود آرامش و زیبایی را به فضاهای شما به ارمغان می آورند . پس با انتخابی مناسب توانایی تغییر دکوراسیون و ایجاد محیطی جدید را برای خود مقدور سازید و این زیبایی و فناوری را در هر فضایی ممکن سازید.

برای بهره مندی از مشاوره تیم سفیر اسکای, می توانید تماس حاصل فرموده و سوالات خود را مطرح سازید.
نویسنده : مهری رقمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 7 =