قیمت و هزینه اجرای آسمان مجازی

آسمان مجازی

هزینه نصب و اجرای آسمان مجازی از جمله رایج ترین سوالات بین مردم است. بسیاری از افراد پیش از خرید و انتخاب  سیستم سقف کشسان برای خود می خواهند از قیمت آن با خبر شوند و سپس محصولی باکیفیت و بادوام خریداری کنند.

آسمان مجازی

معماری امروز هیچ گونه محدودیتی را در ارائه انواع سقف های کاذب ندارد و به راحتی می توان برای محیط  خانه و کار خود سقفی مناسب و هماهنگ با معماری داخلی اش انتخاب کرد. اما از جمله سقف های کاذب که هم از لحاظ زیبایی و هم قیمت مرقون به صرفه است، می توان به آسمان مجازی اشاره کرد. نحوه نصب و اجرای  سقف کشسان بسیار آسان  و بدون ریخت و پاش اضافی صورت می گیرد. همانند سقف های  کاذب دیگر نیازی به تخریب سقف اصلی  نیست و می توان بدون هیچ گونه آسیبی آن را نصب کرد.

فروش آسمان مجازی

با گسترش و افزایش محبوبیت استفاده از آسمان مجازی افراد زیادی اقدام به فروش این سیستم معماری می کنند. برای نصب بهتر و قوی تر  سقف کشسان نیز شما به کسانی نیاز مند هستید که در این عرصه دارای تجربه و تخصص هستند. سفیر اسکای به عنوان  یکی ازتولید کننده ها و فروشنده  های سقف کشسان  با کیفیت پایین ترین نرخ فروش را دارا است. تنوع آسمان مجازی سفیر اسکای بسیار زیاد بوده و شما می توانید بنا به سلیقه و خواسته خود و متناسب با دکوراسیون داخلی محیط مدنظرتان سقف کشسان را خریداری کنید. سفیر اسکای با داشتن نیروهای مجرب و نمایندگی های معتبر خود در سراسر کشور قادر به اجرای پروژه های بزرگ تر است . با خیالی آسوده اجرای آسمان مجازی سقف دلخواهتان را به تیم ما بسپارید.

اجرای ترکیبی سقف کشسان

سقف کشسان یا همان آسمان مجازی  را می توان با کمک کناف نیز اجرا کرد. این کار  زیبایی و بهسازی  دو چندان را در پی خواهد داشت. هم چنین با استفاده از  انواع سقف پلکسی یا به عبارت دیگر سقف فلکسی نیز در حاشیه اجرایی دور تا دور آسمان مجازی  جلوه بصری آن فوق العاده می شود .  این تکنیک ترکیبی سقف کشسان شما را همانند شبی پر ستاره به نمایش در می آورد.  برای آشنایی بهتر و بیشتر با انواع مدل های عایق رطوبت و طرح ها به همراه روش های اجرایی   نورپردازی با سفیر اسکای تماس حاصل فرموده و تمامی سوالات خود را مطرح سازید.

آسمان مجازی

مزایا و ویژگی های برتر آسمان مجازی نسبت به سایر سقف های کاذب

۱_نصبی آسان دارد

۲_قابل جابه جایی است.

۳_تنوع طرح و رنگ دارد.

۴_دوام و مقاومت بالایی را شامل می شود.

۵_غیر قابل اشتعال سوزی است.

۶_دارای خاصیت کشسانی قوی است.

۷_نورپردازی فوق العاده ای دارد.

۸_آرامش بخش خانه و محل کار شما هست.

۹_نیازی به تخریب سقف اصلی برای نصب آسمان محازی نیست.

۱۰_و…

انواع سقف کشسان

به طور کلی می توان انواع آسمان مجازی را در گروه های سقف لاکر مخصوص پر رطوبت، ترنس لایت نوری، چاپی  و بسیاری دیگر از طرح های سقف  کششی دسته بندی کرد.  با انتخاب فروشندگان معتبر از خریدی با کیفیت و هم چنین مرقون به صرفه برخودار شوید.

نویسنده: مهری رقمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =