چرا سقف کشسان؟

سقف کشسان

چرا سقف کشسان باریسول  را انتخاب می کنیم؟

سقف کشسان باریسول برای بازسازی و یا ساخت ساختمان های جدید کاربرد فراوانی دارند. سقف های کشسان باریسول برای بازسازی و یا ساخت ساختمان های جدید کاربرد فراوانی دارند. با انتخاب باریسول شما می توانید انواع سقف های مورد نظر خودتان را نیز انتخاب کرده و به مزایای زیادی دست یابید. سقف کشسان باریسول تاثیر زیادی در طراحی ،نحوه نصب،امنیت ،بعد اقتصادی، مقاومت و… دارد که در زیر به صورت مختصر به آن ها اشاره می کنیم.

طراحی

با انتخاب باریسول موجب خلاقیت و نوآوری می شوید و می توانید دکورهای مختلفی را با هم تطبیق دهید. سقف های کشسان با هر نوع سطح ،شکل وموقعیت مکانی مطابقت دارند و به راحتی با نرم افزارهای سه بعدی  می توان حجم و طرح آن ها را تغییر داد. تنوع رنگی سقف کشسان ۲۳۰ رنگ مختلف با ۱۰ نوع پرداخت است. نسخه های چاپی به دو شکل نورانی با قابلیت نورپردازی از پشت و آکوستیک موجود است. برای افزایش زیبایی کار  خطوط و اشکال به صورت منظم طراحی می شود.

قابلیت جدا سازی

سقف کشسان  باریسول در هر بازه زمانی  قابلیت جدا شدن و اتصال مجدد دارند. ریل های باریسول  با ارتفاع مناسب در دیوار ثابت می گردند.

راحتی انجام کار

نحوه نصب آسمان مجازی شرایط خاص خود را دارند بخاطر همین بهتر است توسط افراد با تجربه و متخصص اقدام به نصب سقف کشسان خود کنید. نصب باریسول باید با دقت و نظم خاصی انجام گیرد.

آکوستیک ،ظرافت و زیبایی

در باریسول آکوستیک با کمک مواد عایق  کیفیت صوتی آن افزایش می یابد. نوع آکوستیک باریسول در مدارس و دفاتر و… می تواند مفید واقع شود.

سقف کشسان

سیستم روشنایی

نورپردازی دیوار ها و سقف  به کمک ادغام  سیستم های روشنایی هالوژن ،ال ای دی،فیبر نوری  و … امکان پذیر است.طرح  و شکل سیستم های نوری می تواند سه بعدی،هرم،مکعب، باریک و.. طراحی گردد.سیستمی که به صورت صحیح به کار گرفته شده باشد موجب رنگ و نور درمانی خواهد شد.

ضد آب

سقف کشسان باریسول سیستمی مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت است.

دوستدار محیط زیست

ورق های باریسول ۱۰۰ درصد قابل بازیافت است . ۱۰۰۰ متر باریسول کمتر از ۱۸۰ کیلوگرم ماده برای ۱۰/.متر مکعب حجم آن مصرف می کند. (برای ساخت چهارچوب و قالب سقف به همان اندازه در حدود ۵۰ متر مکعب الوار چوبی مورد نیاز است).

امنیت

سقف کشسان باریسول بسیار سبک وزن هستند و همین باعث شده است که در وقوع زلزله و سایر بلایا صدمه ای به افراد و اشیای قرار گرفته در زیر آن وارد نشود. سیستم این سقف ها ضد حریق و غیر سمی بوده و با وجود کابل پلنام ضد الکتریسیته نیز است.

مرقون به صرفه

سقف کشسان باریسول به مدت ده سال در مقابل هر گونه  نقص،جوشکاری و… دارای گارانتی است.این نوع سقف ها دارای کیفیتی مناسب با قیمتی مرقون به صرفه هستند.  ورق های باریسول با کاهش حجم فضا از اتلاف گرما و انرژی آن جلوگیری می کنند.  هم چنین توانایی حفاظت از سازه های بتنی یا فلزی و اسکلت ساختمان از مزایای این سقف ها به شمار می رود.

پایداری

باریسول  در برابر گرما و سرما دوام بالایی دارد. اشعه ایکس هیچ گونه تاثیری بر روی این سقف ها ندارد. هم چنین مقاوم در برابر وزن سنگین ایجاد شده توسط  صدمات به وجود آمده  آب در پشت پوشش هستند.

مراقبت

نصب سقف کشسان توسط افراد حرفه ای صورت می پذیرد و امکان دسترسی راحت به کابل  پلنام و تعمیر تجهیزات فنی و نصب وسایل جدید از سایر مزایای این نوع سقف ها است.

عایق حرارتی

لایه ای پر از هوا در لابه لای  سقف جاگذاری می شود تا از تراکم روی  غشای نازک باریسول جلوگیری کند. ورق های سقف کشسان باریسول عایق حرارتی بسیاری خوبی برای کاهش اتلاف انرژی فضا هستند.

فن

از به کار بردن  کابل های برق به صورت  روباز خودداری کنید. از لحاظ فنی امکان اتصال  ترک خوردگی  یا شکاف های ایجاد شده و بازگردانی آن به حالت اولیه وجود دارد.

حافظه

ورق های باریسول بعد از تغییر به حالت  و شکل اولیه خود باز می گردند و خاصیت کشسانی خود را حفظ می کنند.

نوآوری

سقف کشسان باریسول از نوآوری ها و ابداعات جدید دنیای طراحی و معماری می باشند که باعث خلق فضایی آرامش بخش و مدرن شده اند.

جهت مشاوره فنی با تیم سفیر اسکای در ارتباط باشید.

نویسنده:مهری رقمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یازده =